10715.
427. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Kortárs, vedd észre!. Olaj, farost. Jelzett, sarkán sérült. 40x60 cm