10762.
427. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet rózsákkal. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 68×55 cm.