10712.
427. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 800 HUF
Olvashatatlan jelzéssel, 1900 körül: Babák népviseletben. Akvarell, ceruza, papír, lap széli apró sérüléssel, kartonra kasírozva. 29×41 cm. Kétoldalas mű, hátoldalán száguldó lovasok, vegyes technika, karton, jelzés nélkül, 31x28 cm.