10743.
427. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Olvashatatlan (Varga...?) jelzéssel: Anya gyermekével. Olaj, vászon, felső részén kisebb benyomódással, 70×50 cm