10623.
427. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Kornhoffer Pécs 1914 jelzéssel: Női képmás. Olaj, karton, sérült fakeretben, 28x20cm.