10540.
427. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Jelzés nélkül (Szeift Béla?): Fantasztikus világ (cím nélkül). Olaj, applikáció, vászon, 80×60 cm