10798.
427. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 500 HUF
17,57 EUR, 19,12 USD
Jelzés nélkül: Menyecske népviseletben, kosárral. Olaj, vászon, kartonon, 38x31,5 cm