10846.
427. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Jelzés nélkül: Hölgy kutyával. Olaj, lemez. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60×90 cm