10841.
427. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Jelzés nélkül: Csendélet. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 59x45 cm