Jelzés nélkül: Balatonfelvidéki táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretbe... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/427/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jelzes-nelkul-Balatonfelvideki-taj-Olaj-vaszon-Dekorativ-fakeretben-30C39740-cm~II2698669
2698669
10789
427
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül: Balatonfelvidéki táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 30×40 cm
: pk