10648.
427. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Győry Dezső (1908-1979): Csendélet. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív fakeretben. Jelzett 63,5x47,5 cm