10689.
427. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Dienes jelzéssel: Ülő atléta. Ceruza, akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 22×16 cm