10575.
427. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Dermény A. József jelzéssel: Akt. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán, 70×75 cm