Boldog B. 1960 jelzéssel: Süllyedő hajó előtt tisztelgő kapitány. Olaj... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/427/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Boldog-B-1960-jelzessel-Sullyedo-hajo-elott-tisztelgo-kapitany-Olaj-papir-Uvegezett-ke~II2732304
2732304
10604
427
22000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
22 000 HUF 59,46 EUR , 64,71 USD
Beschreibung: Boldog B. 1960 jelzéssel: Süllyedő hajó előtt tisztelgő kapitány. Olaj, papír. Üvegezett keretben. 30x43 cm
: nagy_andras