10612.
427. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Berkes Gyula 949 jelzéssel. : Tóparti házak. Akvarell, papír, keret nélkül, a festék több helyen lekopott, foltos 23,5x31 cm