Zágon Gyula (1904-1990): Hajómalom. Olaj, vászon, jelzett, minimális s... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/427/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Zagon-Gyula-1904-1990-Hajomalom-Olaj-vaszon-jelzett-minimalis-serulesekkel-kopott-sC3~II2709956
2709956
10533
427
48000
Rufpreis:
48 000 HUF 129,73 EUR , 141,18 USD
Beschreibung: Zágon Gyula (1904-1990): Hajómalom. Olaj, vászon, jelzett, minimális sérülésekkel, kopott, sérült keretben. 65x91 cm
: pk