Reich Károly (1922-1988): Királylány, mese illusztráció. Akvarell, pap... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/427/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Reich-Karoly-1922-1988-Kiralylany-mese-illusztracio-Akvarell-papir-jelzes-nelkul-U~II2723682
2723682
10394
427
38000
Beschreibung: Reich Károly (1922-1988): Királylány, mese illusztráció. Akvarell, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 21×15 cm
: pk