Molnár Bertalan (1933-): Szentendre. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/427/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Molnar-Bertalan-1933-Szentendre-Olaj-farost-jelzett-hatoldalan-a-muvesz-belyegzojeve~II2729631
2729631
10317
427
19000
Beschreibung: Molnár Bertalan (1933-): Szentendre. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével, fakeretben, 45×60 cm
: pk