Magyar Mannheimer Gusztáv (1859-1937) - Prihoda István (1891-1956): Ökröskocsi. Rézkarc, papír, jelzett: Magyar Mannheimer Gusztáv. Lapszéli apró sérüléssel. 15×22,5 cm