Glatz Oszkár (1872-1958) - Prihoda István (1891-1956): Betűvetés. Színezett rézkarc, papír. Glatz és Prihoda által jelzett. Lap széle kissé sérült. Üvegezett, dekoratív, kissé szúrágta fakeretben. 35x26 cm.