Boros György (1955-2005) : Út az erdő felé. Akvarell, papír, jelzett,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/427/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Boros-Gyorgy-1955-2005-Ut-az-erdo-fele-Akvarell-papir-jelzett-17C39723-cm~II1960761
1960761
10064
427
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: Boros György (1955-2005) : Út az erdő felé. Akvarell, papír, jelzett, 17×23 cm
: turóczi_márk