Bojtor Károly (1933-1999): Hegyek, házak. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéivel. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 60x80 cm.