Bencze László (1907-1992): "Szabad Élet" TSZ, Székesfehérvár. Rézkarc,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/427/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Bencze-Laszlo-1907-1992-Szabad-Elet-TSZ-Szekesfehervar-Rezkarc-papir-jelzett-17x35~II2728574
2728574
10048
427
Rufpreis:
2 800 HUF 7,57 EUR , 8,24 USD
Beschreibung: Bencze László (1907-1992): "Szabad Élet" TSZ, Székesfehérvár. Rézkarc, papír, jelzett, 17x35,5 cm
: ekb