Radványi Román Károly (1900-1957): Ex libris Kolozs Lajos. rézkarc, pa... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/427/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Ex-libris-Kleingrafik~500003/Radvanyi-Roman-Karoly-1900-1957-Ex-libris-Kolozs-Lajos-rezkarc-papir-jelzett-14-5C39711-c~II2735271
2735271
10878
427
Ex libris - small-graphics
Beschreibung: Radványi Román Károly (1900-1957): Ex libris Kolozs Lajos. rézkarc, papír, jelzett, 14,5×11 cm
: sza