6 db vegyes kisgrafika és reprodukció, közte Kaveczky Zoltán (1897-196... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/427/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Ex-libris-Kleingrafik~500003/6-db-vegyes-kisgrafika-es-reprodukcio-kozte-Kaveczky-Zoltan-1897-1965-jelzett-rezkarca-vegy~II2729254
2729254
10885
427
Ex libris - small-graphics
Beschreibung: 6 db vegyes kisgrafika és reprodukció, közte Kaveczky Zoltán (1897-1965) jelzett rézkarca, vegyes állapotban, 11x13 cm és 27x18 cm lapméret között
: ekb