Ternai Zoltán: A gépkocsi. Bp., 1959, Műszaki. Kiadói félvászon kötés,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/427/kategorien~Bucher/Bucher-Technik~1500019/Ternai-Zoltan-A-gepkocsi-Bp-1959-Muszaki-Kiadoi-felvaszon-kotes-torott-kotestabl~II2704102
2704102
17203
427
Books: Technics
Rufpreis:
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Beschreibung: Ternai Zoltán: A gépkocsi. Bp., 1959, Műszaki. Kiadói félvászon kötés, törött kötéstábla, kopottas állapotban.
: karap_norbert