Friedrich Nietzsche: Zarathustra. Mindenkinek szóló és senkinek se való könyv. Ford.: Fényes Samu. Nietzsche Válogatott munkái. Bp.,én.,Világirodalom. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.