Orvosi tanácsadó városon és falun. Szerk.: Lengyel Dániel. Pest, 1861, Heckenast Gusztáv (Landerer és Heckenast-ny.), (2)+464 p. Első kiadás. Korabeli sérült félvászon-kötésben, kissé dohos, foltos lapokkal.