Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 48

17078.

Rufpreis:
5 000 HUF
17079.

Rufpreis:
5 000 HUF
Seleskowitz, Louise: Wiener Kochbuch. (Wien, 1883, Ignaz Lienhart), 462 p. + XV t. (fekete-fehér képek, közte egy kétoldalas). Negyedik kiadás. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, fakó, kopottas borítóval, néhány foltos (egy erősebben tintafoltos) lappal, hiányzó címlappal.
17080.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
T. Kálmánchey Irén: Magyar lányok hozománya (szakácskönyv). Debrecen, 1926, Magyar Nemzeti Könyv- és Lapkiadó. Első kiadás! Sérült vászonkötésben, eredeti papírborító a borítóra ragasztva, címlap szakadással, foltos lapokkal, néhány ceruzás jegyzettel
17081.

Rufpreis:
5 000 HUF
Urmánczy Nándorné szakácskönyve. Minden recept házilag kipróbálva. Bp., [1926], Pallas, 222 p. + 6 t. Második, bővített kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, sérült gerinccel, helyenként foltos lapokkal.
17082.

Rufpreis:
4 000 HUF
Őrösi Pál Zoltán: Méhek között. Bp., 1957., Mezőgazdasági Kiadó. Ötödik kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kopott félvászon-kötés, intézményi bélyegzésekkel.
17083.

Rufpreis:
5 000 HUF
Kézikönyv csokoládésütemények készítéséhez. Meinl Gyula Kakaó- és Csokoládégyára. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17084.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
29
Somogyi Imre: Kertmagyarország felé. Bp., 1943, Magyar Élet (Monor, Popper-ny.), 127+(1) p. Második kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült, foltos kiadói papír védőborítóban.
17085.

Rufpreis:
3 000 HUF
Kalla Kálmán: Nagy spárgás szakácskönyv. Láng György előszavával. Szerk. és bevezetéssel ellátta: Halász Zoltán. Csigó László fotóival. Gundel. Bp., 2003., Pallas Studió. Kiadói kartonált papírkötés.
17086.

Rufpreis:
2 000 HUF
Hatvany Lili: Ételművészet, életművészet. Bp., é.n. Színházi Élet. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott, foltos borítóval.
17087.

Rufpreis:
1 200 HUF
4 db szakácskönyv megviselt állapotban: 100 rögtönzött étel, Oetker, Villamos sütés főzés
17088.

Rufpreis:
2 000 HUF
Szegedy Istvánné: Népiskolai mezőgazdasági ismeretek. Nemzetnevelők Könyvtára V. A Népiskola Könyvei 19. Bp., 1943, Országos Közoktatási Tanács, 479+(1) p. Fekete-fehér ábrákkal, kihajtható táblázatokkal. Kiadói félvászon-kötés, foltos, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, A Magyar Királyi Vallás- és Közoktatásügyi Miniszter ajándéka ex libris-szel.
17089.

Szegedy Istvánné: Népiskolai mezőgazdasági ismeretek. Nemzetnevelők Könyvtára V. A Népiskola Könyvei 19. Bp., 1943, Országos Közoktatási Tanács, 479+(1) p. Fekete-fehér ábrákkal, kihajtható táblázatokkal. Kiadói félvászon-kötés, foltos, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, "A Magyar Királyi Vallás- és Közoktatásügyi Miniszter ajándéka" ex libris-szel.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF