Révay József: A költő és a császár (Horatius és Augustus). Bp., 1937,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/427/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500026/Revay-Jozsef-A-kolto-es-a-csaszar-Horatius-es-Augustus-Bp-1937-Pantheon-Kiadoi-ege~II2731902
2731902
17618
427
Beschreibung: Révay József: A költő és a császár (Horatius és Augustus). Bp., 1937, Pantheon. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
: tg