17307.
427. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
Petőfi (Sándor) Költeményei. A költő születése századik évfordulójának emlékére kiadja Budapest Székesfőváros közönsége.. Bp., 1923, Budapest Székesfőváros Házinyomdája, 1 t.+XI+626 p. Korabeli álbordás egészbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel, szép állapotban