Népi erotikus, figurális váza, kis sérülésekkel, jelzett, m: 23 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/426/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500005/Nepi-erotikus-figuralis-vaza-kis-serulesekkel-jelzett-m-23-cm~II2718303
2718303
11121
426
Art-ceramics
Beschreibung: Népi erotikus, figurális váza, kis sérülésekkel, jelzett, m: 23 cm
: karap_norbert