Gorka Lívia (1925 - 2011): Váza. Türkiz, fekete és fehér mázakkal fest... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/426/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500005/Gorka-Livia-1925-2011-Vaza-Turkiz-fekete-es-feher-mazakkal-festett-keramia-serult-~II2713938
2713938
11004
426
Art-ceramics
Beschreibung: Gorka Lívia (1925 - 2011): Váza. Türkiz, fekete és fehér mázakkal festett kerámia, sérült, ragasztott mázrepedésekkel. Jelzett: Gorka Lívia. m:16,5cm
: karap_norbert
Katalognummer: