2019. "Hunyadi Mátyás 1464-1490 / A koronázás 555. évfordulója" kétold... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/426/kategorien~Numismatik/Ungarische-Gedenkmunzen-Plaketten~2000009/2019-Hunyadi-Matyas-1464-1490-A-koronazas-555-evforduloja-ketoldalas-aranyozott-Cu-Ni-e~II2681584
2681584
31129
426
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Beschreibung: 2019. "Hunyadi Mátyás 1464-1490 / A koronázás 555. évfordulója" kétoldalas aranyozott Cu-Ni emlékérem, peremen jelzett "00836/20000" sorszámmal, kapszulában (33mm) T:BU ujjlenyomat
: pk