https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Ärztliche Medaillen und Plaketten

Zahl der Lose: 165

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Ács József (1931-) 1987. 20 éves a szolnoki Máv Kórház egyoldalas Br emlékérem (60mm) T:1-
31152.

Ács József (1931-) 1987. "20 éves a szolnoki Máv Kórház" egyoldalas Br emlékérem (60mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Ács József (1931-) 1987. 20 éves a szolnoki MÁV Kórház egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1- karc
31153.

Ács József (1931-) 1987. "20 éves a szolnoki MÁV Kórház" egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1- karc

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Zahl der Gebote:
0
Asszonyi Tamás (1942-) DN Kabay János gyógyszerész 1896-1936 / Magyar Gyógyszerészeti Társaság - Gyógyszerkutatási munkásságért kétoldalas bronz emlékérem (77mm) T:1- patina, kis ph /  Hungary ND János Kabay pharmacist 1896-1936 / Hungarian Pharmaceutical Society - For pharmaceutical research work two-sided bronze commemorative medallion. Sign.:Tamás Asszonyi (1942-) (77mm) C:AU patina, small edge error
31154.

Asszonyi Tamás (1942-) DN "Kabay János gyógyszerész 1896-1936 / Magyar Gyógyszerészeti Társaság - Gyógyszerkutatási munkásságért" kétoldalas bronz emlékérem (77mm) T:1- patina, kis ph / Hungary ND "János Kabay pharmacist 1896-1936 / Hungarian Pharmaceutical Society - For pharmaceutical research work" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.:Tamás Asszonyi (1942-) (77mm) C:AU patina, small edge error

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 500 HUF
17,57
EUR
,
19,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Bakos Ildikó (1948- ) ~1990. Aesculapius / Chinoin Hungaria - Condita 1910 kétoldalas, bronz emlékérem T:1-
31155.

Bakos Ildikó (1948- ) ~1990. "Aesculapius / Chinoin Hungaria - Condita 1910" kétoldalas, bronz emlékérem T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Bakos Ildikó (1948- ) ~1990. Aesculapius / Chinoin Hungaria - Condita 1910 kétoldalas, bronz emlékérem T:1-
31156.

Bakos Ildikó (1948- ) ~1990. "Aesculapius / Chinoin Hungaria - Condita 1910" kétoldalas, bronz emlékérem T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1911. Báró Müller Kálmán Professor Kórházigazgatónak - Munkatársai / 1887-1911 kétoldalas bronz plakett (70mm) T:2 patina, kis karc / Hungary 1911. For Professor Baron Kálmán Müller Hospital Director - Co-workers / 1887-1911 two-sided bronze plaque. Sign.:Fülöp Ötvös Beck (1873-1945) (70mm) C:XF patina, small scratch HP.: 885.
31157.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1911. "Báró Müller Kálmán Professor Kórházigazgatónak - Munkatársai / 1887-1911" kétoldalas bronz plakett (70mm) T:2 patina, kis karc / Hungary 1911. "For Professor Baron Kálmán Müller Hospital Director - Co-workers / 1887-1911" two-sided bronze plaque. Sign.:Fülöp Ötvös Beck (1873-1945) (70mm) C:XF patina, small scratch HP.: 885.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
EUR
,
41,18
USD
Zahl der Gebote:
0
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1934. Dr. Tóth István kétoldalas Br emlékérem. TÓTH ISTVÁN DR. EGYET. TANÁRNAK HÁLÁS TANÍTVÁNYAI. / NEHÉZ HIVATÁSA KÖZBEN A MŰVÉSZETEK ÁRNYÉKÁBAN ÜDÍTÉ LELKÉT. (153,14g/65mm) T:2 Ph-  HV 736.
31158.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1934. "Dr. Tóth István" kétoldalas Br emlékérem. "TÓTH ISTVÁN DR. EGYET. TANÁRNAK HÁLÁS TANÍTVÁNYAI. / NEHÉZ HIVATÁSA KÖZBEN A MŰVÉSZETEK ÁRNYÉKÁBAN ÜDÍTÉ LELKÉT." (153,14g/65mm) T:2 Ph- HV 736.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
EUR
,
47,06
USD
Zahl der Gebote:
1
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1938. Dr. Ferenczi Izsónak baráti emlékül egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1 patina / Hungary 1938. For Dr. Izsó Ferenczi as a friendly memory one-sided bronze commemorative medallion. Sign.:Fülöp Beck Ötvös (1873-1945) (60mm) C:UNC patina
31159.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1938. "Dr. Ferenczi Izsónak baráti emlékül" egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1 patina / Hungary 1938. "For Dr. Izsó Ferenczi as a friendly memory" one-sided bronze commemorative medallion. Sign.:Fülöp Beck Ötvös (1873-1945) (60mm) C:UNC patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
EUR
,
16,18
USD
Zahl der Gebote:
0
Berán Lajos (1882-1943) 1926. Dr. Lőw Sámuel belgyógyász 80. születésnapjára egyoldalas bronz emlékplakett (100x67mm) T:1- patina / Hungary 1926. For the 80th birthday of Dr. Samwell Loew one-sided bronze commemorative plaque. Sign.:Lajos Berán (1882-1943) (100x67mm) C:AU patina HP.: 1293.
31160.

Berán Lajos (1882-1943) 1926. "Dr. Lőw Sámuel belgyógyász 80. születésnapjára" egyoldalas bronz emlékplakett (100x67mm) T:1- patina / Hungary 1926. "For the 80th birthday of Dr. Samwell Loew" one-sided bronze commemorative plaque. Sign.:Lajos Berán (1882-1943) (100x67mm) C:AU patina HP.: 1293.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Bogár Lívia (1957-) 1985. Dr. Babocsay József városunk egykori főorvosa / 100 éves a Kanizsai Városi Kórház 1885-1985 kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- CS 25.
31161.

Bogár Lívia (1957-) 1985. "Dr. Babocsay József városunk egykori főorvosa / 100 éves a Kanizsai Városi Kórház 1885-1985" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- CS 25.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Bognár György (1944-) 1986. Városi Tanács Bugát Pál Kórház Gyöngyös / ÉK-Magyarországi Belgyógyász Kongresszus - Gyöngyös 1986. október 2-3. kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1 CS 79.
31162.

Bognár György (1944-) 1986. "Városi Tanács Bugát Pál Kórház Gyöngyös / ÉK-Magyarországi Belgyógyász Kongresszus - Gyöngyös 1986. október 2-3." kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1 CS 79.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Borsos Miklós (1906-1990) 1980. Magyar Imrének hálás tanítványai 1980 / Budapesti I. Belklinika 1934 - 1980. kétoldalas, öntött bronz emlékérem (99mm) T:1- / Hungary 1980. Magyar Imrének hálás tanítványai 1980 / Budapesti I. Belklinika 1934 - 1980. double-sided, cast bronze commemorative medallion (99mm) C:AU
31163.

Borsos Miklós (1906-1990) 1980. "Magyar Imrének hálás tanítványai 1980 / Budapesti I. Belklinika 1934 - 1980." kétoldalas, öntött bronz emlékérem (99mm) T:1- / Hungary 1980. "Magyar Imrének hálás tanítványai 1980 / Budapesti I. Belklinika 1934 - 1980." double-sided, cast bronze commemorative medallion (99mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
EUR
,
41,18
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse