32776.
426. Gelaufene Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
6 500 HUF
~1930. "A KATH. HÁZIASSZONYOK ORSZ. SZÖV. SZT. ZITA KÖRÉTŐL - HŰSÉG ÉS SZORGALOM JUTALMÁUL / SZŰZ SZENT ZITA KÖNYÖRÖGJ ÉRETTÜNK" fém jutalomérmek mellszalagon, kettő hátoldalán "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzés, kopott dísztokban (3db/2xklf) (30mm) T:2 patina, foltos mellszalag