Szegő Gizi (1902-1985): Hidegkuti Nándor, az Aranycsapat játékosának dedikált portréja! Jelzett, 14x20 cm Üveg klipszes keretben / Autograph signed portait of Nandor Hidegkuti, footballist of the Hungarian Golden Team.