14401.
426. Gelaufene Fernauktion
Musik, Noten, Instrumenten
1 400 HUF
Yamaha YRS-248 szoprán barokk furulya, újszerű állapotban, eredeti vászon tokjában, h: 32,5 cm + Aulos furulya, kis kopással, tokjában, h: 32 cm