13486. 426. Gelaufene Fernauktion Militaria
40 000 HUF
16
0 HUF
M. kir. honvéd tiszti kard, XIX. sz. második fele, kissé sérült kardbojttal, fém hüvellyel. Jelzett, kopásnyomokkal, rozsdafoltokkal, h: 96 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras