13497. 426. Gelaufene Fernauktion Landkarten
1 800 HUF
0 HUF
1928 Budai hegyek, Kirándulók térképe 1. sz., 1 : 37.500, Bp., M. kir. Állami Térképészet, vászonra kasírozva, 68,5x49 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert