Dobos Andrásné (?-?), XX. sz. közepe, 2 db mű: Táncos és táncosnő. Int... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/426/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500008/Dobos-Andrasne-XX-sz-kozepe-2-db-mu-Tancos-es-tancosno-Intarzia-falemez-Jelze~II2722588
2722588
11586
426
9500
Antique
Rufpreis:
9 500 HUF 25,68 EUR , 27,94 USD
Beschreibung: Dobos Andrásné (?-?), XX. sz. közepe, 2 db mű: Táncos és táncosnő. Intarzia, falemez. Jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 35,5x24 cm
: pk