10691.
426. Gelaufene Fernauktion
Stich
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Simon Vouet festménye után, Doriany metszése: Építkezés. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Lap alján régi, olvashatatlan felirattal. Kissé sérült, foltos, 42x28 cm. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben.