10710.
426. Gelaufene Fernauktion
Stich
3 000 HUF
Csak menj férjhez! (Heirathen Sie nur!). Litográfia , papír, jelzés nélkül. J.N. Enders, Neutitschen kiadása. XIX. sz. közepe-vége. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 67x48,5 cm