10478.
426. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Wiegand jelzéssel: Sivatagi romok. Olaj, fémlemez kartonon, kopásnyomokkal, 12x8,5 cm