10443.
426. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Weitzer (?) jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60×80 cm