10476.
426. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Valyóné jelzéssel: Halálos vágta (másolat). Akvarell, papír, kissé foltos. Dekoratív, üvegezett keretben, 27,5x41 cm