10453.
426. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Récei Gy. jelzéssel, XX. sz. eleje: Aratás. Olaj, fa, kissé sérült. Dekoratív, antik, kissé sérült fakeretben. 15,5x20 cm