10404.
426. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Olvashatatlan jelzéssel, magyar festő, XX. sz. első fele: Hegyvidéki táj (Tátra?). Olaj, karton. Dekoratív, régi sérült fakeretben, 35×79 cm