Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
42 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent), feltehetően XX. sz. első felében működött magyar festő: Art deco hölgy. Olaj, vászon. Kartonra kasírozva. Kissé sérült. 84x53 cm