10557.
426. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Olvashatatlan (Haluk?) jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 40x30 cm